Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Witamy na stronie polskiego biura programu Erasmus Mundus

Program Erasmus Mundus jest programem scentralizowanym co oznacza, że informacje zamieszczane na stronach biur krajowych mają charakter odtwórczy i są opracowywane w oparciu o informacje i dokumenty zamieszczone na podstawowej stronie programu administrowanej przez Komisję Europejską.

 • 03/07/2012

  Komisja Europejska, chcąc dowiedzieć się, w jakiej Unii Europejskiej chcieliby żyć jej obywatele w 2020 roku oraz z jakimi problemami borykają się na co dzień obywatele UE przemieszczający się wewnątrz Unii, przygotowała konsultacje społeczne na temat praw obywatelskich.


  Do 9 września 2012 r. za pośrednictwem strony http://ec.europa.eu/your-rights-your-future można wypełnić kwestionariusz poświęcony tym zagadnieniom. Wyrażone w badaniu opinie zostaną uwzględnione w programie politycznym Komisji i będą stanowić podstawę sprawozdania dotyczącego obywatelstwa UE,  które zostanie opublikowane za rok – 9 maja 2013 roku.

 • 15/06/2012

  Uprzejmie informujemy o prowadzonych przez Komisję Europejską konsultacjach na temat wiz dla studentów przyjeżdżających do Europy z krajów pozaunijnych. Szczegółowe informacje na temat uruchomionej inicjatywy wraz z ankietą mającą na celu identyfikację głównych przeszkód i barier w procesie uzyskania wizy  znajdują się na stronie:http://ec.europa.eu/yourvoice/ipm/forms/dispatch?form=Immigration2012. KE uprzejmie prosi o wypełnienie ankiety, w miarę możliwości do końca lipca br. Oficjalny termin zakończenia konsultacji to 23 sierpnia br.

 • 18/05/2012

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji na temat wspólnych programów kształcenia, które będzie miała miejsce 13 czerwca br.  w Bolonii.

  ***************************************************************************************************************************

  JOI.CON Project (the offspring of JOIMAN Project) is glad to invite you to its

   

  FINAL INTERNATIONAL CONFERENCE:

  Joint Programmes Require Joint Forces – The Management Aspect

  Wednesday, 13th June 2012

 • 16/04/2012

   


  Do 30 kwietnia 2012 roku istnieje możliwość aplikowania do programu „EU-Canada study tour and Intership Programme 2012” , który umożliwia  wybranym studentom europejskim m.in. odbycie praktyki w kanadyjskich instytucjach.  


  Aplikacje należy składać  on-line.


  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.thinking-canada.eu